Firemný profil

Chcete patriť medzi firmy, ktoré je vidieť? PlasticPortal.eu je dominantný hráč v prirodzených výsledkoch vyhladávania na internete v problematike plastikárskeho priemyslu. Firemný profil na PlasticPortal.eu je tá správna cesta k tomu, ako byť viditeľný pre všetkých ľudí z brandže.

Ukážka firemného profilu
Prvé priečky vo vyhľadávačoch
Cez nás sa dostanete na prvé priečky vo vyhľadávačoch.
540+ firiem
Spoločnosti z plastikárskeho priemyslu na jednom mieste.
Intuitívne vyhľadávanie
Cez prediktívne hľadanie na portáli ste ľahko najditeľný na všetko čo ponúkate.
3 jazykové verzie
Česká, slovenská a anglická.

Veľa získa i Váš vlastný web

PlasticPortal.eu pokrýva kompletné spektrum vyhľadávacích fráz a je jedničkou v organických výsledkoch hľadania. Spätné odkazy z neho taktiež posilnia hodnotu vašej web stránky a zlepšia jej pozície vo vyhladávačoch Google SK, Google CZ a Seznam.

Pripravíme Vám firemný profil
STAŇTE SA SÚČASŤOU PLASTICPORTAL.EU

Pripravíme Vám firemný profil

Vyplníte nasledovný formulár na základe ktorého vám vypracujeme firemný profil. Kedykoľvek počas roka Vám informácie v profile upravíme alebo doplníme. Ako bonus získate neobmedzenú inzerciu a 1 článok grátis.

Objednať (cena 280€/rok bez DPH)

Zaujíma vás aj poľský a maďarský trh?

PlasticPortal.eu má partnerské portály aj v Poľsku a Maďarsku. Prezentujte v svoje produkty a služby aj na poľskom a maďarskom trhu.

Poľsko
Prezentujte sa na poľskom trhu

Poľsko

V spolupráci s portálom Plastech.pl Vám vytvoríme komplexnú prezentáciu vašich produktov a služieb v poľskom, anglickom a nemeckom jazyku.

Objednať (cena 200€/ rok bez DPH)
Maďarsko
Prezentujte sa na maďarskom trhu

Maďarsko

V spolupráci s portálom Autopro.hu Vám vytvoríme komplexnú prezentáciu vašich produktov a služieb v maďarskom a anglickom jazyku.

Objednať (cena 200€/ rok bez DPH)